З 1 жовтня Почалася реєстрація на лотерею по отриманню грін-карти в-2017 році.

Реєстрація проходить тільки на одному сайті – www.dvlottery.state.gov. Прийом Анке т триватиме до 3 листопада.

Процес реєстрації безкоштовний. Подавати заявку краще персонально, не користуючись послугами посередників.

  1. По-перше, посередники беруть 30-150 доларів за те, що ви й самі зможете зробити з мінімальним знанням англійської.
  2. По-друге, посередники жодним чином не впливають на вибір переможців – їх дійсно визначає комп’ютер.
  3. По-третє, посередник може в наступні року подати заявку без вашого відома, і якщо ви в майбутньому вирішите зробити це самостійно, то можете порушити правила лотереї, адже подаватися можна лише раз на рік – і вас дискваліфікують.
  4. По-четверте, посередник може вказати в анкеті свій, а не ваш, поштова адреса, і у разі виграшу може зажадати кругленьку суму перед тим, як віддати вам необхідні дані. «Форум» пропонує докладну інструкцію щодо заповнення анкети для тих, хто вирішив взяти участь у Диверсифікаційної лотереї (DV) -2017.

Як правильно заповнити заявку на грін-карту

На все про все дається тридцять хвилин. Після того, як ви все заповнили, буде ще одна можливість повернутися і виправити помилки. Заповнювати потрібно латинськими буквами.

Анкета складається з декількох частин. Перша частина стосується особистих даних. Відповісти доведеться на чотирнадцять питань. Якщо ви вказали дружину / чоловіка або дітей, то відкриється друга частина заявки, яку теж потрібно буде заповнити.

1. Ім’я

1

Остання / Прізвище – прізвище Ім’я – .. Ім’я По батькові – дивіться нижче.

Ім’я та прізвище потрібно вказувати у варіанті написання з закордонного паспорта 

Якщо у вас кілька діючих на дату оформлення електронної заявки закордонних паспортів (наприклад, різних громадянств), ви можете вибрати написання з будь-якого з них. Якщо в одному з них або в декількох написання збігається зі свідоцтвом про народження – використовуйте його, а не інші.

Якщо у вас немає діючого закордонного паспорта, але є один або кілька з вичерпаним терміном дії, використовуйте написання з будь-якого з них. Якщо в одному з них або в декількох написання збігається зі свідоцтвом про народження – використовуйте його, а не інші.

Якщо у вас немає ніяких закордонних паспортів, ні діючих, ні з вичерпаним терміном дії, використовуйте написання за свідоцтвом про народження, або про шлюб, якщо вони на латиниці.

Що стосується поля «По батькові» – багато хто помилково думають, що в це поле потрібно вписувати своє по батькові.Насправді батькові та по батькові – це різні поняття. На Заході багато хто має друге (середнє) ім’я, але у нас це не поширене. Проте, зараз правила трохи змінилися, і тепер потрібно керуватися наступним: написання по батькові має збігатися з написанням в закордонному паспорті на першій сторінці, якщо він у вас є на момент оформлення заявки.

– Якщо у вашому закордонному паспорті є батькові на латиниці, то пишіть його.
– Якщо у вашому закордонному паспорті немає по батькові на латиниці, але є на кирилиці, то НЕ пишіть його.
– Якщо у вашому закордонному паспорті по батькові взагалі немає, то НЕ пишіть його.
– Якщо закордонного паспорта немає взагалі, то НЕ пишіть його, або можна діяти за аналогією – якщо у ваших близьких родичів є закордонний паспорт з по батькові на латиниці, то виходьте з того, що у вашому паспорті воно теж було б (буде). Правильне написання розумно брати з інструкції МВС вашої країни.

Якщо батькові не вказується, ставте галочку «Ні батькові».

2. Дата народження

2

День -. З випадаючого списку вибираєте число вашого народження Місяць -. Місяць рік – рік народження.

Січень – Январь.
Лютий – Февраль.
Березень – Март.
Квітень – Апрель.
Травень – Май.
Червень – червень.
Липень – Июль.
Серпень – Август.
Вересень – Сентябрь.
Жовтень – Октябрь.
Листопад – Ноябрь.
Грудень – грудень.

3. Пол

3

Чоловік -. Чоловік Жінки – жіночий.

4. Місто, в якому ви народилися

4

Пишіть сучасну назву населеного пункту, який вказаний у свідоцтві про народження. Тобто якщо у свідоцтві про народження написано Ленінград, то в анкеті потрібно писати Санкт-Петербург. Рекомендується писати через тире старе і нову назву. Наприклад, Ленінград – Санкт-Петербург.

Потрібно вказувати ТІЛЬКИ назву міста або селища (села). Область, район і т.д. вказувати НЕ потрібно. Шукайте офіційні джерела сучасної назви населеного пункту. Назва необхідно писати латинськими літерами.

Джерелом сучасної назви населеного пункту може служити пошук в Google ключового слова на сайті Державного департаменту США – цей департамент проводить лотерею. Для цього до слова потрібно додати сайт: state.gov. Такий пошук може допомогти визначитися з вибором написання. Розглянемо на прикладі міста Харків. Що писати: Kharkiv или Kharkov? Пошук дав такі результати:

state-gov-1 state-gov-2

Харків зустрічається в домені state.gov 965 раз, а Харків 60 разів. Відповідно, обидва написання цілком припустимі. Але куди переважніше Харків 

Якщо пошук в домені state.gov не дав результату, можна провести пошук по всіх державних сайтів США. Для цього після ключового слова потрібно написати на сайті: гов.

Пошук в доменах state.gov і .gov можна віднести до офіційного джерела інформації. Якщо цей пошук також не дав результатів, використовувати можна: Wikipedia.org або maps.google.com – це не офіційні, але загальновживані джерела.

Якщо місце вашого народження невідомо і не зазначено в свідоцтві про народження, то ставте галочку біля «Народження міського проживання» (місто народження невідомий).

5. Країна вашого народження

5

Зі списку необхідно вибрати країну вашого народження. Якщо ви народилися в СРСР, то вказується сучасну назву країни.Наприклад Росії, України, Узбекистану.

6. Країна з правом на участь у програмі D

6

Якщо ви народилися в країні, яка може брати участь у лотереї, то ви в цьому пункті нічого не міняєте і переходьте до наступного пункту.

«По-перше, якщо Ваш чоловік / дружина народилися в країні, жителі якої мають право брати участь у лотереї, Ви можете зарахувати себе до країні народження чоловіка / дружини. Оскільки в цьому випадку право головного заявника на участь у лотереї визначається країною народження чоловіка / дружини, то віза «DV-1» головному заявнику буде видана тільки в тому випадку, якщо чоловік / дружина також має право брати участь у лотереї і йому / їй може бути видана віза «DV-2».При цьому обидва чоловіки повинні разом в’їхати в США по візах DV. Аналогічним чином дитина може бути зарахований до країні народження батька.

По-друге, Ви можете зарахувати себе до країні народження кожного з батьків, незважаючи на те, що жоден з батьків не був народжений або не був постійним жителем країни Вашого народження. Зазвичай жителями країни не вважаються особи, які не народилися на її території і не мають / мали її громадянства, якщо вони тимчасово відвідали цю країну або були направлені в цю країну за діловими або професійних причин від імені своєї компанії або уряду »

У цьому випадку ставте мітку біля «Ні», і зі списку вибираєте підходящу країну.

7. Фотографія учасника

7

Натискаєте на кнопку «Вибрати файл» і вкажіть шлях до вашої фотографії. Фотографія для участі у візовій лотереї DV повинна відповідати простим, але жорстким правилам:

• Особа має дивитися прямо в камеру;
• Голова людини не повинна бути піднята вгору, нахилена вниз або вбік;
• Висота голови повинна становити від 50% до 69% щодо загальної висоти кадру;
• Нейтральний фон світлого кольору (білий, наприклад). Темні або рясне тло є неприйнятним;
• Фотографія повинна бути у фокусі;
• фотографується людина не повинна бути в сонячних окулярах або мати на собі інші аксесуари,
закривають обличчя;
• Фотографії осіб з покритою головою або в головних уборах прийнятні лише в тому випадку,
коли це обумовлено їх релігійними віруваннями, за умови що жодна частина особи не прихована;
• Не повинно бути тіней.

Технічні параметри:
• Зображення повинно бути в форматі JPEG;
• Максимальний розмір зображення 240 кілобайт (КБ 240);
• Дозвіл знімка: 600 пікселів у довжину, 600 пікселів в ширину (600x600px);
• Глибина кольору: 24 біт.

Технічні параметри для сканованого фото:
• Зображення повинно бути в форматі JPEG;
• Максимальний розмір зображення 240 кілобайт (КБ 240);
• Дозвіл знімка: 600 пікселів у довжину, 600 пікселів в ширину (600x600px);
• Глибина кольору: 24 біт;
• Дозвіл фотографії: 300 точок на дюйм (можна виставити при скануванні).

8. Поштова адреса

8

Це може бути ваш адреса, ваших друзів, родичів або просто знайомих. Також можна вказати адресу свого абонентського ящика. Адреса може бути вказаний для будь-якої країни 

Заповнювати адреса потрібно латинськими літерами, причому пам’ятайте про те, що адреса повинен бути зрозумілий місцевим листоноші, який доставляє вам лист. Погодьтеся, що не кожен листоноша знає англійську мову.

У турботі про – тут пишеться ім’я людини, на якого зареєстрований поштову адресу (має значення в тих випадках, коли невідповідність імені та адреси призводить до недоставку кореспонденції, а так само при вказівці адреси абонентської скриньки). Якщо це ваш власний адресу, поле можна залишити порожнім – ваше ім’я в будь-якому випадку буде взято з пункту 1 електронної анкети-заявки.

Адресна рядок 1 – рядки для зазначення вулиці, номера будинку, номера корпусу, номера квартири, номера абонентської скриньки і т.п. Поштовий індекс, місто, країну вказувати не потрібно. Для цього є відповідні поля. Другий рядок (Адресний рядок 2) використовується, якщо не вистачає довжини першого рядка, так як є обмеження на максимальну кількість символів в одному рядку.

Місто / Місто – назва населеного пункту.

Район / Округ / Провінція / Держава – назва республіки / краю / області / округу чи району. Якщо мова йде про Москві або Санкт-Петербурзі, що є самостійними суб’єктами Російської Федерації і не входять до складу інших суб’єктів Федерації, в цьому полі слід продублювати назву цих міст (порожнім поле залишити не можна). Аналогічно для міст федерального підпорядкування в інших країнах.

Поштовий індекс / поштовий індекс – поштовий індекс. Якщо індексу немає в принципі, то ставте галочку біля «Ні Поштовий індекс / Поштовий індекс».

Країна – зі списку виберіть країну.

9. Країна, де ви проживаєте сьогодні

9

Зі списку необхідно вибрати держава, де ви проживаєте на момент заповнення анкети-заявки. Не плутайте з громадянством і місцем народження.

10. Номер телефону

 10

Вкажіть свій номер телефону в міжнародному форматі. Заповнювати це поле не обов’язково, але рекомендується.Можна написати як домашній номер, так і мобільний, головне, щоб він був працюючим, і ви мали до нього доступ.Можливо, краще вказати номер мобільного телефону, так як він завжди при собі.

Приклад написання номера мобільного телефону в Москві, якщо набирати його із США: 011-7-915-ХХХ-ХХ-ХХ

11. Адреса електронної пошти

11

У першу сходинку напишіть свій E-пошта, у другу продублюйте його. Будьте уважні.

12. Рівень освіти

12

Рівень освіти в заявці вказується за фактом на момент заповнення заявки. Не має значення, що ви, наприклад, через місяць, плануєте отримати атестат або диплом. Але для прийняття рішення про відповідність заявника вимогам лотереї буде враховуватися той рівень освіти, який буде у заявника на момент відправки імміграційних форм (у разі виграшу).

У зв’язку з тим, що системи освіти в США, в СРСР і на пострадянському просторі сильно різняться, немає однозначної таблиці відповідності наших дипломів та атестатів тим рівням освіти, які можна знайти в цьому пункті анкети. Але приблизно можна орієнтуватися на наступне порівняння (стосовно РФ, але напевно підходить і для інших країн колишнього СРСР):

Початкова школа тільки – тільки початкова школа;
Школа, немає ступінь – середня школа, без атестата;
Школа ступінь – середня школа з атестатом;
Професійне училище – професійно-технічне училище;
Деякі курси університету – неповна вища (можна і технікум);
Вища освіта – вищу освіту;
Деякі курси Вища Рівень – деякі курси на рівні магістратури;
Ступінь магістра – ступінь магістра;
Деякі курси рівня доктора – незавершена аспірантура / докторантура;
Ступінь доктора – докторантура.

Початкова школа тільки – відучилися в школі (чи іншому середньому навчальному закладі) більше чотирьох років, але не отримали повної середньої освіти в школі (одинадцять класів). Сюди, зокрема, відноситься випадок, коли заявка подається людиною, на момент подачі заявки учням в останньому класі або на останньому курсі навчального закладу, що дає повну середню освіту.

Школа, немає ступінь – довчилися до кінця середньої школи (закінчили одинадцятій класів) або повністю провчилися в іншому навчальному закладі, що дає середню освіту, але з якихось причин не отримали атестат (диплом) про повну середню освіту.

Високий ступінь школи – закінчили тільки одинадцятій класів і маєте «Атестат про середню освіту».

Професійне училище – закінчили професійний коледж або училище, де крім професії отримали і повну середню освіту.

Деякі курси університету – вчилися або навчаєтесь у ВУЗі (і здали там підсумковий іспит хоча б по одному навчальному курсу), але не закінчили його. Іноді сюди ж можна віднести диплом технікуму, отриманий після чотирнадцяти (одинадцять шкільних + три в технікумі) років навчання.

Вища освіта – отримали диплом бакалавра або інженера / спеціаліста (після чотирьох-п’яти років навчання у вузі).

Деякі курси Вища рівня – маєте диплом бакалавра і продовжуєте навчання в магістратурі (склали підсумковий іспит хоча б по одному навчальному курсу магістратури).

Ступінь магістра – диплом магістра або диплом інженера / спеціаліста (п’ять і більше років навчання у вузі з високим рейтингом).

Деякі курси рівня доктора – навчання в аспірантурі (зданий кандидатський мінімум хоча б з одного предмета).

Ступінь доктора – кандидатська або докторська вчений ступінь.

Особливу увагу слід приділити освіти, отриманому екстерном, заочно або дистанційно. Якщо ви можете підтвердити наявність повноцінного середньої освіти (неважливо – повного або загального, спеціального, професійного), отриманого традиційним очним (денним або вечірнім) чином, а понад цього у вас є вища освіта, отримана дистанційно, заочно або екстерном, то валідність такого вищого освіти для вказівки в заявці викликає запитання. Існує дві думки:

1. Вимога до очності форми навчання пред’являється тільки до мінімально необхідного – середній освіті, а для всіх рівнів освіти вище середнього форма навчання значення вже не має.

2. Вимога до очності форми навчання відноситься до всіх рівнів освіти.

Якої позиції дотримуватися – вирішувати вам. Запеклі суперечки йдуть вже кілька років і однозначна позиція так і не була вироблена. У разі виграшу в імміграційних формах потрібно вказати всі дипломи, незалежно від форми навчання.

13. Сімейний стан

131

Сімейний стан вказується на момент заповнення заявки за юридично зафіксованим стану речей.

Незаміжня – ніколи не була заміжня / ніколи не був одружений.

Одружений – заміжня / одружений. Навіть якщо ви давно не живете з дружиною / чоловіком, але ваш шлюб все ще офіційно зареєстрований – ви зобов’язані вказати статус «одружений» і надати всі дані чоловіка в анкеті. Якщо ви знаходитесь в процесі розлучення, але в органах РАЦС ваш розлучення ще не зафіксовано – ви все одно повинні вказати цей статус.

Розлучений – розлучена / розлучений.

Вдова – вдова / вдівець.

Юридично Окремо – в Росії / України / Білорусі і в більшості інших Країн СНД НІ юридично закріпленого статусу «юридично відокремлені». Його вказівку в заявці призведе до дискваліфікації заявки на інтерв’ю (є прецедент).

Якщо ви сожітельствуете, але ваш шлюб не зареєстрований (те, що помилково зветься «цивільним шлюбом»), ви НЕ можете вказувати статус «одружений» щодо вашої / вашого співмешканки / співмешканця.

14. Кількість дітей

14

Ви повинні вказати всіх своїх не перебувають у шлюбі дітей віком до 21 року, незалежно від місця їх проживання і наміри іммігрувати в США. Виняток становлять тільки діти – громадяни або постійні жителі США. Просто напишіть цифрою кількість дітей. Якщо дітей немає, залиште це поле порожнім.

Якщо у вашої дружини / чоловіка є рідні діти (до 21 року) від попереднього шлюбу, ви також повинні їх вказати в своїй анкеті.Але прийомних дітей дружини / чоловіка вказувати не потрібно. Їх вказує тільки сам заявник у своїй анкеті.

Тепер перевірте, чи правильно ви все заповнили і натисніть на кнопку «Продовжити» (Продовжити).

Якщо ви вказали дружину / чоловіка або дітей, то відкриється друга частина (частина 2) заявки. У другій частині ви вводите дані для них. Для кожного потрібна буде своя фотографія. Принцип заповнення такої ж, як і для основного заявника, труднощів це викликати не повинно.

До речі, якщо ваша дружина / чоловік теж хоче брати участь у лотереї, то вона / він може заповнювати свою заявку окремо. Тобто заповнюється дві заявки – чоловік свою (у якій вказує дружину та її дані), а дружина заповнює свою (у якій вказує чоловіка і його дані). Таким чином, шанси на виграш збільшуються.

Коли все готово, натискаєте на «Продовжити». Після цього відкриється сторінка, де ви востаннє можете перевірити всі введені вами дані і виправити їх у разі виявлення помилки. Ось як виглядає ця сторінка:

validity

Після того як ви відправили анкету, комп’ютер відбирає випадковим чином з усіх анкет переможців, з урахуванням ліміту, встановленого для кожного регіону. Відбирається близько ста тисяч переможців щорічно, кожен з яких проходить співбесіду і має можливість отримати ВНЖ на себе та членів сім’ї.

Щороку, таким чином, видається п’ятдесят тисяч грін кард.

Щасти !!!

ІНСТРУКЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЛОТЕРЕЇ З РОЗІГРАШУ ДИВЕРСИФІКАЦІЙНИХ ВІЗ НА 2015 РІК

 

Залишіть, будь ласка, Ваші контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами