Нехай росіяни спростують ці 10 фактів:

1. Державу з назвою Московія цар Петро I перейменував в Росію аж в 18 столітті, в 1721 році !!!
2. Плем’я Мокши назвало свою річку Москва, а переклад цієї назви, з мови Мокши, звучить як «брудна вода» !!! Будь-які інші мови Світу не можуть перевести слово Москва !!! Слово «кремль» – татарське і позначає зміцнення на височини !!!
З.В середні віки всі картографи Європи писали і проводили кордон Європи уздовж кордонів Русі (Русь – це територія нинішньої України) !!! Московія – улус, зі своїми фінськими народами, завжди була складовою Орди, і її Європа справедливо відносила до Азії !!!
4. Московія (Росія) платила данину Кримському Хану, своєму суверенних і господар, який був правонаступником Золотої Орди, аж до 1700 года !!! Цар Московії зустрічав кримського посла на Поклонній горі, садив його на свого коня, сам пішим, під вуздечку, вів коня з кримським послом в Кремль, садив його на свій трон і вставав перед ним на коліна !!!
5. У 1610 році, в Московії на Борисі Годунові (мурза Гудун) закінчилася династія Ченгізідов (родич Чингісхана), і на трон звели Олексія Кішку з фінського роду Кобили, а при вінчанні його на Царство церква дала йому прізвище Романов, який нібито прибув з Рима правити Московією !!!
6. Катерина II, після окупації останньої вільної Руській Держави – Великого Князівства Литовського (територія Білорусі) в 1795 р, своїм наказом веліла назвати угро-фінські племена Московії якимись великоросами, а українців – справжніх русичів – малоросами !!!
7. Ніхто і ніколи не бачив в оригіналі договір про возз’єднання між Московією та Україною, нібито підписаний Б. Хмельницьким і Царем А. Романовим !!!
8. Вже кілька століть археологи Московії шукають артефакти, що підтверджують достовірність Куликовської битви, але поки безуспішно, ось тільки байку про перемогу Д. Донського над Мамаєм виспівують досі, на всі голоси !!!
9. Псковська, Новгородська, Смоленська області Росії, – це колишні слов’яно-руські князівства, і до угро-фінської Московії не мали ніякого відношення, поки Московія-Орда вони окупувала їх відповідно в 1462, в 1478 і в 1654 роках !!! А в інших областях Росії (Московії) ніколи не мешкали слов’янські племена і народи !!!
10. Золота Орда і її дочка – Московія, – це єдині країни світу, які тримали в рабів власний народ !!! Це і пояснює вічну відсталість багатою на природні копалини Московію від порівняно обділених на природні ресурси європейських країн !!! Адже ефективність роботи вільних людей набагато вище, ніж рабів !!!
P / S.
За міфами російського національної свідомості завдано нового удару !!! Перед розглядом генофонду російського народу, що проводилися російськими вченими в 2000-2006 рр., Показали, що генетично росіяни – зовсім не слов’яни, а чистокровні фіни, які нічим не відрізняються від мордви (див. Статтю «Лицо русской национальности», №15, 2006) . За повідомленням московського Центру Льва Гумільова від 18 березня, російські вчені вперше в історії провели нечуване дослідження російського генофонду – і були шоковані його результатами !!! У тому числі ці дослідження повністю підтвердили, що росіяни – це не слов’яни, а тільки російськомовні фіни. Результати аналізу мітохондріальної ДНК показали, що ще одна найближча рідня росіян, крім фінів Фінляндії, – це татари: росіяни від татар знаходяться на тому ж генетичному відстані в 30 умовних одиниць, які відокремлюють їх від фінів !!! У міфі про «слов’янські корені росіян» вченими Росії поставлена жирна крапка: нічого від слов’ян в російських НІ !!!! Є тільки близько слов’янський російську мову, а й в ньому 60-70% не слов’янська лексики, тому російська людина не здатна розуміти мови слов’ян, хоча справжній слов’янин розуміє через схожість слов’янських мов – будь-який (крім російської) .В Росії живуть росіяни, але не росіяни. РУСЬ була і є, тільки КИЇВСЬКА !!!

Залишіть, будь ласка, Ваші контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами