Як допомогти проекту безпілотників?

Шановні українці зі всього світу, представники Української діаспори !!!
Усі ми, ті хто проживає поза межами України, уважно слідкуємо кожного дня за подіями на батьківщині. Ми дивимось і читаємо новини, співчуваємо, спілкуємось на соціальних мережах але потім повертаємось до нашого комфортного життя з ресторанами, магазинами і модними машинами. В Україні почалась справжнісінька війна. Щодня гинуть і стають каліками наші кращі хлопці, наші діти. Сьогодні, там під обстрілами, міг бути кожен із нас. Ми живемо в різних світах і нам, в діаспорі, неможливо уявити і відчути той жах і біль людей що знаходяться в Україні. Тому наш СВЯТИЙ обов’язок сьогодні є допомогти нашим братам і сестрам.
 Як ми можемо допомогти?
Ми можемо поступити як герой Маркіян Паславський, який народився і виріс у США у родині емігрантів і поїхав воювати за Україну. Дивлячись правді у вічі можна сказати, що це справжній геройський вчинок, мало хто здатний на такий. Але є багато інших способів як ми можемо допомагати. Сотні поранених і покалічених хлопців потребують допомоги. Є проблема, що в Україні часто просять перевести гроші «на карточку», а в США та інших країнах не працює така форма оплати. Зараз ми займаємось питанням щоб дати можливість бажаючим заплатити через PayPal і перестали гроші на карточку в Україну.
 www.diaporaUA.com активно допомагає проекту по створенню безпілотників для наших солдатів.
 Чому ми вибрали саме цю тему?
Тому що кожний маленький безпілотний літак може врятувати сотні наших солдатів. Сьогодні наша армія вже забезпечена до певної міри касками і бронежилетами, але такого напрямку як безпілотна розвідка у нас практично не було, на відміну від росіян, які це поставили на професійний рівень. Про російські безпілотники  можна побачити більше на нашому сайті http://diasporaua.com/archives/414
Американська армія витрачає на такі проекти десятки мільйонів, але ми знаемо що зробив Янукович з нашою армією. Ми знаємо, що з часом, в нашої армії все буде, але треба вже зараз. Саме тому ми активно допомагаємо в цьому недешевому проекті. На даний момент цей напрямок працює за принципом «з миру по нитці…»
 Якщо Ви бажаєте допомогти, то не обов’язково купувати відразу дорогий літак за кілька тисяч (звичайно, якщо є така можливість, то це тільки допоможе нашим війсковим). Купіть те що можете – батарейки, антени, передатчики і тд.
Дякуємо компанії Міст  (http://www.meest.us/) яка згодилась відправляти пачки з запчастинами в Україну безкоштовно.